Otaczający nas świat ma różne odcienie koloru, szarości, codzienności. Patrząc na świat chcemy go widzieć w jak najlepszych barwach. Nie zawsze jest to możliwe! Dlatego będąc młodzieńcem moim największym marzeniem było zatrzymać świat i emocje w kadrze. Tym samym zabierałem ze sobą aparat, aby napotkane po drodze sytuacje zatrzymywać dla siebie na zawsze.

Po jakimś czasie poczułem chęć fotografowania ważnych wydarzeń. Jestem fotografem ze Śląska. Tutaj też działam w dziedzinie fotografii. Zacząłem współpracować z lokalną gazetą w Rudzie Śląskiej "Wiadomości Rudzkie", dla której fotografowałem znane osobistości będące na galach, czy imprezach organizowanych przez miasto Ruda Śląska. Współpracuję też z portalem TwojaKultura.pl, dla którego fotografuję koncerty, czy inne wydarzenia.

Ważne dla mnie są również Twoje osobiste wydarzenia w życiu, które mogę uwiecznić na zdjęciu. Indywidualne sesje zdjęciowe, ważne imprezy rodzinne, komunie, wesela czy narodziny nowego członka rodziny. Te i inne okoliczności warte są uwiecznienia na fotografii.

A co powiesz na to, żebym ja - Twój prywatny fotograf do wynajęcia, zatrzymał Twoje chwile i emocje w kadrze? Fotografia którą kocham, to szczęśliwe chwile ludzi, które nierzadko pomijane są w codziennym pędzie.

Chcę te chwile zatrzymać dla Ciebie, abyś mógł wrócić do tych chwil po latach, kiedy ogarnie Cię codzienność.

Odwiedzając moją stronę i podejmując kontakt w 100% masz pewność, że dokonujesz właściwego wyboru. Jestem dla Ciebie, a Ty decydujesz w jaki sposób chcesz abym Ciebie i Twoje emocje zatrzymał w kadrze.

Kilka moich fotografii w zakładce "Portfolio" przybliży Ci to, w jaki sposób uwiecznię Twoje chwile. Umów się ze mną na rozmowę w sprawie sesji. Odpowiem na każde pytanie i dowiesz się jak będzie taka sesja wyglądać.

Zapraszam!

Fotografia

Zdjęcia plenerowe, studyjne, reklamowe. Fotograf do wynajęcia na każdą okazję. Od zdjęć plenerowych, po akty.

Zdjęcia plenerowe

Masz ochotę poczuć wiatr w włosach? Chcesz skorzystać z zalet natury, poczuć wolność i swobodę? Powiedz śmiało gdzie poczujesz się sobą, a dotrzemy do wybranego miejsca, w którym poczujesz się jak w bajce, a ja przedstawię Cię w jak najlepszym świetle.

Zdjęcia wydarzeń kulturalnych

Koncerty, wystawy, miejskie eventy i imprezy firmowe.

Zdjęcia imprez sportowych

Sport to zdrowie. Każdy Ci powie. Ja w każdej sekundzie Twojej radosnej chwili, w której zmagasz się z samym sobą, uwiecznię to w kadrze. Zapamiętane chwile będą nie tylko w sercu, ale i na obrazie, kiedy wygrywasz z samym sobą!

Obróbka graficzna

Jesteś zadowolony ze swoich zdjęć? Nie? Zajrzyj na moją stronę. W takim właśnie stylu przygotuję dla Ciebie Twoje zdjęcie i zmontuję w razie potrzeby kilka fotografii w jedną całość.